Всеукраїнський конкурс-захист студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість» 2016/17

Проведено Всеукраїнський конкурс-захист студентських наукових робіт в галузі  «Нафтова та газова промисловість» 2016/17 навч. р. у номінації «Нафтогазова енергетика та енергозбереження»:

1.Оптимізація систем електропостачання та електрообладнання насосних   агрегатів магістральних нафтопроводів

Перше місце - ст. гр. ЕТ-13-1 Костишин Андрій Володимирович

Науковий керівник -  доц. Федорів М.Й.

2. Розробка енергоощадних безпровідних перемикачів нового типу

Друге місце - ст. гр. ЕТ-14-1  Стахів Григорій Іванович

Науковий керівник -  доц. Соломчак О.В.

Обновлено (20.02.2018 08:38)

 

Завдання для бакалаврів 2017 р.

Скачати "Методичні вказівки для бакалаврських робіт"

Скачати "Розподіл бакалаврів за керівниками"

Обновлено (22.03.2017 06:36)

 

Вручення дипломів магістрам Електротехнічних систем електроспоживання

16 лютого 2017 року відбулося вручення дипломів магістрам спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання», які вперше навчалися 1,5 роки та захистили свої магістерські роботи з відмінними оцінками. З найкращими побажаннями до студентів-випускників звернувся завідувач кафедри електропостачання та електрообладнання промислових підприємств, професор, д.т.н. Костишин Володимир Степанович, який відзначив, що всі випускники після закінчення університету отримали робочі місця, крім того мали величезний вибір місця роботи, оскільки енергетична галузь зацікавлена в кваліфікованих і успішних фахівцях з енергетики.


Вітаємо магістрів та бажаємо їм достойних зарплат, успішного кар’єрного зростання та працювати на благо України!


 

Обновлено (21.02.2017 12:58)

 

Пізнаваймо свою історію!

За сприяння профкому університету у вересні 2016 року була організована туристична поїздка працівників університету ІФНТУНГ по історичних місцях Тернопільщини. Тернопілля багате історичним минулим. Кількість пам’яток історії та культури сягає 3780, серед них 176 архітектурних пам’яток державного значення – замки у Бережанах, Збаражі, Теребовлі, костьоли у Тернополі, Микулинцях та інші пам’ятки. Активну участь в екскурсії по історичних місцях взяли працівники енергетичного інституту, зокрема працівники кафедри електропостачання та електрообладнання промислових підприємств.

Найперше ми побували у стародавньому місті Бучач, де оглянули стародавній замок, побудований в XVI ст., а також ратушу – одну з кращих пам’яток архітектури XVIII ст. в Україні, яка була побудована в стилі пізнього барокко Миколою Потоцьким. Прикрасою ратуші є скульптури, виконані Йваном-Георгом Пінзелем. Його роботами прикрашений і фасад катедри святого Юри у Львові. Побували також у церкві Святої Покрови, автором проекту якої є відомий архітектор Готфрід Гофман.

Далі наш шлях пролягав до старовинного міста Збараж – одного з найбільш укріплених центрів Галицько-Волинського князівства (про нього вперше згадується у літописах в 1211 році). Ми оглянули Збаразький замок, в експозиції музею якого ознайомились з творами церковного мистецтва – іконами XVII – XIX ст., стародруками, виставкою скульптур відомих майстрів різця Осінського та Пінзеля, експонатами Трипільської культури, виставкою зброї. У 1994 році на основі замкового ансамблю створено Збаразький Державний історико-архітектурний заповідник, якому у 2004 році надано статус національного.

Зі Збаража ми переїхали в місто Тернопіль, де ознайомились з історією заснування міста, історичними пам’ятками архітектури та мистецтва, побували на міському озері, оглянули Тернопільський замок, центр міста та його храми. На Тернопільщині народилися відомі наші земляки: засновник Запорізької Січі Дмитро Вишневецький, козацький гетьман Северин Наливайко, кардинал УГКЦ Йосип Сліпий, оперна співачка Соломія Крушельницька, засновник українського театру Лесь Курбас, винахідник Іван Пулюй, письменник Богдан Лепкий та багато інших.

Засновником Тернополя був коронний гетьман Ян Тарновський, власник Тернопільського замку, який побудований за його кошти у 1548 році, як фортифікаційна споруда на березі штучно створеного озера, площею 300 га.

Тернопіль славиться великою кількістю пам’ятників, встановлених на площах і вулицях міста, серед них пам’ятники князю Данилу Галицькому, великим класикам української літератури Тарасові Шевченку та Іванові Франку, видатній оперній співачці Соломії Крушельницькій, лідеру українських націоналістів Степану Бандері та інші.  Серед стародавніх культових споруд, де ми побували, слід відзначити церкву Різдва Христового (1602 рік) та Домініканський костел (1749 рік).

По дорозі додому ми оглянули комплекс храмів в урочищі села Рукомиш, пройшли по Хресній дорозі цього заповідника, а також побували в селі Микулинці та відвідали його цікаві історичні місця. Відвідали також місто Бережани, відоме своїми чисельними архітектурними пам’ятками, побували у Троїцькому соборі, оглянули Вірменську церкву, руїни стародавнього замку, збудованого родиною Синівських у XVI – XVII ст. Бережанський замок вважають найвизначнішою оборонною спорудою епохи Ренесансу. Цей архітектурний комплекс був майже зруйнований у роки І та ІІ світових війн. Відновлювальні роботи в замку проходять дуже повільно за браком коштів. У 2001 році місту Бережани надано статус Державного історико-архітектурного заповідника.

 

У цілому по Тернопільщині виявилася надзвичайно цікавою, змістовною та пізнавальною. Колектив кафедри електропостачання та електрообладнання промислових підприємств висловлює щиру вдячність директору інституту енергетики Середюку О. Є. та його заступнику    Курляку П. О., які приймали активну участь в організації  та проведенні цієї екскурсії. Без історії минулого неможливо творити історію майбутнього…

 
Голосування
Кращий лектор з кафедри ЕП та ЕО
 
Хто на сайті
Сейчас 73 гостей онлайн