Перемога в XVII – Всеукраїнському конкурсі «Молодь – енергетиці України – 2017»

Кафедра електропостачання та електрообладнання промислових підприємств вітає Мельниченка Владислава Романовича з перемогою в XVII – Всеукраїнському конкурсі  «Молодь – енергетиці України – 2017», який відбувся у Київському політехнічному інституті у квітні 2018 року.

Тема роботи «Підвищення техніко-економічної ефективності електропостачальних систем»

Керівник доцент, канд. техн.. наук Романюк Ю.Ф.

У роботі запропоновані способи забезпечення економічних режимів роботи силових трансформаторів знижувальних підстанцій розподільчих електричних мереж, обґрунтована економічна ефективність оптимального розподілу потужностей для трансформаторів різної потужності , розраховані оптимальні коефіцієнти завантаження трансформаторів і проаналізовано вплив вхідної напруги на величину втрат потужності в трансформаторах при їх різному завантаженні. Розрахована економічна ефективність заміни недовантажених силових трансформаторів на трансформатори меншої потужності з врахуванням ліквідної вартості демонтованих трансформаторів і розроблена  методика вибору місця оптимального розташування розподільчих пунктів з врахуванням лінії зовнішнього живлення. Проаналізовані шляхи модернізації електрообладнання електричних мереж з метою зменшення втрат і підвищення надійності роботи електромереж.

 

Перемога на Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності

Вітаємо студентів енергетичного інституту ІФНТУНГ з перемогою у ІІ турі  Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Електротехнічні системи електроспоживання", яка проходила в Запорізькому національному технічному університеті (м. Запоріжжя) у квітні 2018 року.

Під час проведення олімпіади учасники розв’язували задачі з таких дисциплін: «Електропостачання промислових підприємств», «Електричні мережі та системи», «Електромагнітні перехідні процеси», «Релейний захист та автоматика», «Математичні задачі енергетики».

За результатами олімпіади перше командне місце посіли студенти кафедри Електропостачання та електрообладнання у складі студентів:

Стахів Григорій Іванович, гр. ЕТ-14-1;

Гложик Максим Васильович , гр. ЕТт-16-1;

Сорока Назарій-Андрій Юрійович, гр. ЕТ-14-1.

Переглянути фото можна за посиланням

Обновлено (03.05.2018 05:36)

 

Студентська конференція 2018

18 квітня 2018 року на кафедрі електропостачання та електрообладання промислових підприємств відбулася ХХV наукова конференція студентів.

1-е місце: Стахів Григорій Іванович, гр. ЕТ-14-1;

Кушнір Ігор Михайлович , гр. ЕТ-15-1.

2-е місце: Сорока Назарій-Андрій Юрійович, гр. ЕТ-14-1;

Костишин Андрій Володимирович, гр. ЕТСм-17-1.

3-е місце: Квочак Станіслав Ігорович, гр. ЕТСм-17-1.

Переглянути фото можна за посиланням

Обновлено (03.05.2018 05:18)

 

Завдання для бакалаврів 2018

Скачати "Методичні вказівки для бакалаврських робіт 2018"

Скачати "Розподіл бакалаврів за керівниками"

Обновлено (24.03.2018 19:42)

 
Голосування
Кращий лектор з кафедри ЕП та ЕО